Portfolio Japan

560041

PORTFOLIO, Japan, 1900-talets mitt med 9 akvareller på rispapper med erotiska motiv, portfolion ca 31x43 cm

Slitage

Orientaliskt, Konst

Monter 3

Portfolio Japan

Budhistorik (4 bud)

4166280
4160642
4160612
500
4160611

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.