Ljusstakar silver

560038

LJUSSTAKAR, silver, 1 par, stämplade Tesi, 1962 Göteborg, fyllda fötter, höjd ca 11 cm

Smärre slitage

Silver

Monter 8

Ljusstakar silver

Budhistorik (9 bud)
4166958
850
4160236
4166932
750
4160236
650
4166920
600

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.