Giancarlo Piretti stolar

560029

GIANCARLO PIRETTI, stolar, 7 dlr, 1960/70-tal, modell DSC 106, för Castelli, Italien, stål och aluminium, röd ylleklädsel, sitthöjd 48 cm

Omfattande bruksslitage på delar av metallen, några fläckar på klädseln

Möbler, Stolar

Giancarlo Piretti stolar

Budhistorik (15 bud)
4169471
4169470
950
4169468
900
4169467
850
4169466

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.