Elias Erdtman oljemålning

560021

ELIAS ERDTMAN (1862-1945): kustbild, signerad E Erdtman, olja på pannå, 35x24 cm

Fläck

Rum 4

Elias Erdtman oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4166351
4162253

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.