Lennart JIrlow litografi

560019

LENNART JIRLOW (född 1936), man med vinlista, signerad samt numrerad 118/225, litografi, ca 50x40 cm,

Rum 6

Lennart JIrlow litografi

Budhistorik (17 bud)
4166288
2 600
4166077
2 400
4165789
4166076
4165789
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.