Einar Jolin litografi

560016

EINAR JOLIN (1890-1976), motiv från Stockholm, signerad samt numrerad HC 36/40, ca 55x45 cm

Rum 6

Einar Jolin litografi
Budhistorik (7 bud)
4166232
600
4165517
550
4164691
500
4164616
450
4162915

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.