Einar Jolin litografi

560013

EINAR JOLIN (1890-1976), panorama över Stockholm, signerad samt numrerad 312/360, ca 44x55 cm

Rum 6

Einar Jolin litografi
Budhistorik (3 bud)

4164761
4164758
4160934

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.