Einar Jolin litografi

560011

EINAR JOLIN (1890-1976), vintermotiv från Kungsträdgården, signerad samt numrerad HC 36/40, ca 46x55 cm

Rum 6

Einar Jolin litografi
Budhistorik (10 bud)
4167140
750
4167024
700
4167139
650
4167024
600
4166502
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.