Orientmatta kirman

560010

ORIENTMATTA, kirman, ca 407x307 cm

Bruksslitage samt lagning

Mattor/Textilier

Orientmatta kirman

Budhistorik (8 bud)
4165713
4165709
2 400
4164766
4161372
4159264
1 300

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.