Ivan Humbla oljemålning

560007

IVAN HUMBLA (1888-1962): "Svanar på iskanten", signerad och daterad Ivan Humbla -35, olja på duk, 65x100 cm

Fack 30

Ivan Humbla oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4166664
4161339

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.