Brevpress / rumssmycke Mona Morales Schildt Kosta

560005

MONA MORALES SCHILDT, brevpress, alternativt rumssmycke, Kosta, "Ventana", mått ca 5x5 cm

Smuts, enstaka små repor, mikronagg

Glas, Konstglas

Budhistorik (1 bud)

4165448
2018-07-19 15:52:39

2018-07-20 kl 21:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.