Carl Malmsten Herrgården skänk

560002

CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, Bodafors, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, brännmärkt Bodafors, höjd ca 96, 100,5x39 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
4166512
2 800
4166564
2 600
4166512
4166205
900
4165887
650

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.