Skrivskåp 1900-tal

559999

SKRIVSKÅP / HYLLA, 1950-tal, teakfanér, invändigt med hyllplan, höjd 175, 120x42 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skrivskåp 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
4166713
4166711
750
4166630
600
4166408
550
4165452
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.