Einar Jolin akvarell

559998

EINAR JOLIN (1890-1976): Strandmotiv med klippor och häger, signerad och daterad Einar Jolin aug 1958, akvarell, 23x32 cm

Rum 1

Einar Jolin akvarell

Budhistorik (4 bud)

4170816
4170815
750
4170207
500
4165996

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.