Igge Karlsson oljemålning

559995

IGGE KARLSSON (1932-2009), komposition med bl a hästhuvud, signerad samt daterad 77, olja på duk, ca 97x71 cm

Fack 33

Igge Karlsson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4162501
1 400
4166092
1 300
4162501
4166091
4162501

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.