Ljuskrona 1900-tal

559993

LJUSKRONA, 1900-tal, stomme i mässing, 4 ljuskällor, behängd med olikformade prismor, höjd 58, diameter 51 cm

Bruksslitage, slmas em arm i botten

Belysning, Ljuskronor

Rum 20

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

4166678
2018-07-20 16:36:33
450

2018-07-20 kl 17:12
Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.