Sängbord 1900-talets andra hälft

559990

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, Svensk Möbel Industri, fanérade i ek, låda med sarg, höjd ca 55,5, 38x50 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Budhistorik (16 bud)
4165721
4165720
950
4165714
900
4165682
850
4165607

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.