Yrjö Edelmann färglitografi

559985

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): ''Porträtt av blått papper'', signerad Y Edelman, 10/150 färglitografi, ca 83x59 cm

Ej examinerad ur ramen

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (12 bud)
4164732
850
4164695
4161740
750
4160572
700
4160410
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.