Ljusstake 1700-talets mitt mässing

559984

LJUSSTAKE, 1700-talets mitt, senbarock, mässing, höjd ca 20 cm

Åldersrelaterad slitage, smuts, fläckar, kompletterad

Metall

Budhistorik (5 bud)
4166916
450
4166353
4165684
4166193
4165684

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.