bengt Landin akvarell

559980

BENGT LANDIN (född 1933): "Tulpan och hyacint", signerad Bengt Landin, akvarell, bladmått ca 56x44 cm

Fläck

Fack 40

bengt Landin akvarell

Budhistorik (8 bud)
4164598
4164020
4163947
750
4160748
700
4158988
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.