Julio Zapata etsning

559979

JULIO ZAPATA (född 1932): Kvinnofigur, signerad J Zapata, 58/60, etsning, ca 20x15 cm

Fack 5

Julio Zapata etsning
Budhistorik (2 bud)

4165444
4160458

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.