Ritha Holst oljemålning

559978

RITHA HOLST (samtida): Komposition med får, signerad Ritha Holst, olja på duk, ca 30x40 cm

Rum 4

Ritha Holst oljemålning

Budhistorik

2018-07-19 kl 20:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.