Gunnar Nilsson träskulpturer tre musikanter

559977

GUNNAR NILSSON (1904-1995), träskulpturer, 3 st, 1930/40-tal, i form av musikanter, samtliga märkta "G.Nilsson", höjd ca 22-23 cm

Slitage, smuts

Konst, Skulpturer

Monter 5

Budhistorik (2 bud)

4166390
4157714

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.