Enrico Baj färglitografi

559976

ENRICO BAJ (1924-2003): Komposition, signerad Baj, 69/75, färglitografi, ca 68x48 cm

Fack 11

Enrico Baj färglitografi
Budhistorik (16 bud)
4158598
4164805
950
4158598
900
4164804
850
4158598

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.