Bengt Lindström färglitografi

559974

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 74/100, färglitografi, ca 67x47 cm

Fack 18

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (8 bud)
4165040
650
4165003
600
4160129
550
4165002
500
4160129
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.