Fåtölj Häberli

559968

ALFREDO HÄBERLI, "Take a Line for a Walk", fåtölj med fotpall, svartlackerad cetralfot, klädsel i svart läder, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med slitage, sits med lagning

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 13

Fåtölj Häberli

Budhistorik (11 bud)
4166843
6 200
4165994
6 000
4165907
5 200
4165885
4 200
4162673
3 200

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.