Vapenställ

559967

VAPENSTÄLL med låda, 1900-talets andra hälft, mahognyfaner, höjd ca 115, 43x23 cm

Fanerskada

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Vapenställ

Budhistorik (6 bud)
4165065
4164845
4164845
650
4159786
600
4158438
550

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.