Soffbord 1930-tal

559966

SOFFBORD, 1930-tal, möjligen Carl Malmsten, fanerad med alm och rot, höjd ca 69, diameter 80 cm

Krackelerad lack, smärre fanerbortfall/släpp, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Soffbord 1930-tal

Budhistorik (1 bud)

4171025
2018-07-24 07:34:35

2018-07-24 kl 16:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.