Taklampa 1900-talets mitt, mässing

559965

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, 5-armad, stomme i mässing, kupor i glas, höjd ca 64, diameter 47 cm

Bruksslitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Budhistorik (7 bud)
4165812
4165761
750
4165811
700
4165761
550
4165809
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.