Sekretär 1900-tal i Louis XV-stil

559963

DAMSEKRETÄR, 1900-tal, Louis XV-stil, fanérad i olika träslag med intarsiadekor, beslag samt gallerkant i mässing, invändigt med lådor, höjd 94, 79x43 cm

Fanérbortfall och bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Budhistorik (22 bud)
4166576
3 400
4166575
3 200
4166574
4166572
2 800
4166573
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.