Anna-Greta Sjöqvist rölakan

559961

ANNA-GRETA SJÖQVIST, rölakan, signerad AGS, mått ca 205x145 cm

Slitage, smärre fläckar, smuts

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Hylla 12

Anna-Greta Sjöqvist rölakan

Budhistorik (6 bud)
4163717
1 600
4163217
4159016
600
4157589
550
4156882
500

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.