Piedestal i alabaster

559960

PIEDESTAL, 1900-tal, alabaster, dekor av fåglar, höjd ca 96 cm

Repor och nagg

Möbler, Övriga möbler

Drottninggatan 36, Malmö

Piedestal i alabaster

Budhistorik (4 bud)

4164630
450
4164563
4158171
4155400

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.