Alexius Huber stål

559958

ALEXIUS HUBER (född 1939): ''Optisk koncept'', signerad Alexius Huber, 3/30, stål, yttermått ca 50,5 x 50,5 cm, utställningskatalog medföljer

Smärre slitage

Fack 7

Alexius Huber stål

Budhistorik (6 bud)
4165511
550
4165564
500
4165511
450
4156674
4156461

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.