Sekretär "Wiktoria" 1900-talets mitt

559952

SEKRETÄR, "Wiktoria", 1900-talets mitt, björk, med lönnfack, nycklar finns, höjd ca 112, 93x42 cm

Minimalt slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Sekretär

Budhistorik (16 bud)
4163341
4163340
4163339
950
4163338
900
4163337
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.