Kerstin Hörlin-Holmqvist fåtljer 1 par

559950

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, "Stora Adam" fåtöljer, 1 par, 1950-tal, grönt ylle, sitthöjd ca 39, totalhöjd 95 cm

Bruksslitage, fläckar, en knapp lös

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 17

Budhistorik (8 bud)
4164591
4 200
4159222
4164590
4159222
3 400
4164589
3 200

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.