Bankett gustaviansk stil

559949

BANKETT, 1900-tal, gustaviansk stil, delvis träskuren dekor, bemålad och förgylld, sitthöjd ca 45, längd 72 cm

Slitage, skuddsöverdrag medföljer

Möbler, Stolar

Rum 12

Bankett gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
4162678
4170500
950
4162678
900
4165098
850
4162678

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.