Karmstolar Gemla

559947

GEMLA, karmstolar, 6 st, 1990-tal, svartmålade med stoppade sitsar med svart läderklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Smärre tryckskador o färgbortfall, ngn karm lös

Möbler, Stolar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Karmstolar Gemla

Budhistorik (4 bud)

4160833
1 800
4160832
4159630
4158090

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.