Sideboard 1900-talets första hälft

559946

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, fanérat o mahogny och rot, beslag och nyckelbussningar i mässing, utdragsskivor i marmor, höjd ca 94, 225x63 cm

Nyckel finns

Smärre ytskador, fanérlagningar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Budhistorik (3 bud)

4171226
4170927
4162441

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK: