Karmstol 1900-tal

559940

KARMSTOL, 1900-talets första hälft, bonad björk, klädd i randig textil, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 8

Karmstol 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

4166282
2018-07-20 09:43:11

2018-07-20 kl 10:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.