Safarifåtöljer 1 par

559939

FÅTÖLJER, 1 par, 1960/70-tal, safarimodell, stomme i teak, läderklädda sitsar, höjd 78, sitthöjd 38-40 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Safarifåtöljer 1 par

Budhistorik (7 bud)
4166970
4166969
1 400
4166968
500
4166338
450
4166244

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.