Eugen Kask akvarell

559936

EUGEN KASK (1918-1998): Utan titel, signerad E KASK, akvarell på papper, ca 51x71 cm

Ej glasad, möjligen gulnad

Fack 41

Eugen Kask akvarell

Budhistorik (16 bud)
4169989
4169986
4169988
4169986
950
4169984
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.