Indisk vikskärm

559932

VIKSKÄRM, Indien, 1900-talets slut, rikligt skuret trä av bl a figurscener, ca 185x200 cm (utfälld)

Smärre slitage och märken

Möbler, Övriga möbler, Orientaliskt

Rum 8

Indisk vikskärm

Budhistorik (20 bud)
4170521
1 300
4170217
4170188
4170214
4170188

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.