Soffbord s k Butler´s Tray

559931

SOFFBORD, s k Butler´s Tray, 1900-talets slut, mahogny och mässing, höjd ca 55, 134x91 cm

Bruksslitage, smärre repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord s k Butler´s Tray

Budhistorik (5 bud)
4170549
4170517
750
4170517
650
4164082
600
4164082
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.