Sideboard 1900

559928

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, fanérat i valnöt och rot, beslag i mässing, utdragsskiva i marmor, höjd ca 96, 130x55 cm

Smärre fanérskador, nyckelbussning, lås och nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Sideboard 1900

Budhistorik (1 bud)

4169997
2018-07-23 10:47:14

2018-07-24 kl 15:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.