Sven Inge Demonér Höglund målning

559927

SVEN INGE DE MONÉR HÖGLUND (1935-2008): "Garm", signerad och daterad -88, akryl och olja på duk, ca 115x89 cm

Rum 14

Budhistorik (12 bud)
4167627
2 800
4167582
2 600
4167624
2 400
4167582
4167614

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.