Soffa samt fåtölj

559926

SOFFA, FÅTÖLJ, 1940-tal, stomme i valnöt, klädd i senapsgult yllell, sitthöjd ca 40, höjd 75, 141x75, respektive, sitthöjd ca 40, höjd 75, 79x75 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 13

Soffa samt fåtölj

Budhistorik (11 bud)
4167006
4167004
2 800
4166998
2 600
4167003
2 600
4166998
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.