Karmstolar gripsholmstyp

559920

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gripsholmstyp, ek, blommig klädsel, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Karmstolar gripsholmstyp

Budhistorik (32 bud)
4170697
3 400
4170696
3 200
4170687
4170694
4170687
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.