Solna Carl Malmsten

559919

CARL MALMSTEN, "Solna", stolar, 4 st, 1900-talets slut, ek, röd ylleklädsel, brickmärkta "Komponerad av Carl Malmsten", sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, enstaka skrapmärken på benen

Möbler, Stolar

Hylla 9

Solna Carl Malmsten

Budhistorik (17 bud)
4165696
4165677
4165693
4165677
950
4165686
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.