Skåp Carl Malmsten

559917

CARL MALMSTEN, "Calmar Slott", skåp, 1950/60-tal, ek, skyltmärkt, höjd ca 178, 101x43 cm, nyckel medföljer

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp Carl Malmsten

Budhistorik (17 bud)
4165223
3 600
4165220
3 400
4165222
3 400
4165220
3 200
4165219

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.