Broscher 2 st gulmetall glas pärlor granater

559914

BROSCHER, 2 st, gulmetall varav 1 brosch förgylld med fasettslipat glas samt odlade pärlor, den andra med rosenslipat rödtonat glas, 18/1900-tal, längd ca 50,5 resp. 42 mm

Guld/Smycken

Budhistorik (1 bud)

4171415
2018-07-24 14:30:23

2018-07-24 kl 14:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.